Rozmiar penisa a doznania seksualne - Health Site

Rozmiar penisa a doznania seksualne

Posiadanie dużego penisa może być marzeniem wielu, ale może być również koszmarem wielu. I to jest to, że pomimo mit, że “im większy, tym lepszy” nadal roi się w naszych umysłach, są chwile, kiedy nie jest, rozmiar nie jest zaletą.

wielkość penisa

Jak długo jest “normalny” penis?

(Kiedy mówimy “normalny” mamy na myśli średnią statystyczną, przeciętny rozmiar penisa według badań).

15 centymetrów? 16 centymetrów? 16? Są to zazwyczaj odpowiedzi, które słyszę, gdy pytam pacjentów o to, jaki jest ich zdaniem przeciętny rozmiar penisa. I nie, to nie te środki.

Przegląd 17 badań w skali makro (łącznie 15500 mężczyzn) wykazał, że średnia jest niższa niż wielu sądzi. Konkretnie:

  • W spoczynku: 9,16 cm.
  • W erekcji: 13,12 cm.

Pomiary uzyskane na końcach, tj. największe i najmniejsze napotkane penisy, wynosiły odpowiednio 21,2 cm i 4,8 cm.

Ale co jest “za duże”?

Oprócz oczywistych, z penisa, którego rozmiar jest znacznie powyżej średniej wspomnieliśmy, biorąc pod uwagę bardzo duży penis czasami ma trochę subiektywne postrzeganie.

Na przykład, niektóre kobiety mogą uznać, że ich partnerzy mają ogromne penisy, ponieważ czują dyskomfort podczas uprawiania seksu.

I o ile prawdą jest, że tak może być, to znaczy, że penis jest skutecznie silny, możemy również stanąć w obliczu przypadku dyspareunii: na przykład, jeśli podczas spotkania nie było dobrego podniecenia może spowodować dyskomfort penetracji, co może doprowadzić nas do przewidywania przy kolejnych okazjach, że może się to powtórzyć (obwiniając go o rozmiar penisa).

Przewidywanie bólu powoduje kurczenie się mięśni pochwy, co może powodować ból podczas penetracji. Otwiera to błędne koło, które się odpycha i które nie jest spowodowane wielkością penisa.

Co jest pewne jest to, że pochwa, gdy jest ekscytacja, rozszerza się, to znaczy, że staje się bardziej elastyczna i może dostosować się do różnych rozmiarów.

Jeśli jedna Twoim problemem jest zbyt mały penisa to polecamy skorzystać z żeli powiększających penisa: Titan Gel, Man Pride oraz Erogen X, o wszystkich możesz przeczytać na stronię.

Jeśli twój partner ma dużego penisa….

Jeśli Samantha Jones of Sex w Nowym Jorku poddała się okazowi XXL, czy wszystko jest stracone? Nie, nie martw się, nie musisz uciekać: jest kilka rzeczy, które możesz – że możesz – zrobić, żeby wszystko poszło… jak jedwab.

  • Wydaje się to oczywiste, ale w przypadku spotkań z członkami wielkości XXL jest to szczególnie ważne. Jeśli jesteś spięty lub nie jesteś w pełni rozluźniony, Twoje mięśnie również będą napięte, a więc będzie to trudniejsze. Seks nie jest ani zawodami, ani zawodami punktowymi na Igrzyska Olimpijskie. Tak cicho, rzecz w tym, żeby się cieszyć…. a jeśli nie, to lepiej przestańmy.
  • Podniecenie: musimy poświęcić niezbędny czas (czas, którego potrzebuje każdy) na źle nazwane eliminacje, dotykać, lizać, pocierać…. do czegokolwiek, co ci się podoba, a to sprawia, że osiągasz wysoki poziom ekscytacji. Dlaczego? Na początek, ponieważ podniecenie jest już przyjemnością, ponieważ im bardziej podekscytowany, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia silnego orgazmu i dlatego, że z podnieceniem pochwa rozszerza się, mięśnie stają się bardziej elastyczne (mniej sztywne), co oczywiście ułatwia penetrację.
  • Smarowanie: Brak smarowania może spowodować, że penetracja może być bardzo irytująca, a nawet spowodować realne uszkodzenia. Dobre smarowanie ułatwi Ci życie (i poczujesz więcej przyjemności w ogóle). Zawsze pamiętaj, aby stosować smary na bazie wody, specyficzne dla penetracji, aby zapobiec infekcji i pęknięciu prezerwatywy (oleje, na przykład, mogą powodować te małe rzeczy, a lepiej nie, dobrze).
  • Oko z postawami: aby zapobiec zbyt głębokiej penetracji i spowodować dyskomfort, najlepiej jest wybrać postawy, nad którymi masz kontrolę. Ty na górze, jak amazonka lub w pozycji misjonarza, umieszczając poduszkę lub poduszkę w dolnej części pleców, jesteś pozycją, która pozwala ci kontrolować głębokość penetracji. Jednak w tak zwanej “postawie psa” łatwiej mu jest cię zranić, ponieważ penetracja jest głębsza.
  • Nie wszystko, dziękuję. Jeśli penis jest “bardzo” długi, może powodować dyskomfort, więc jedną z opcji, którą niektórzy ludzie wybierają, jest umieszczenie rodzaju “stop” na penisie, aby zapobiec jego “wejściu w całość”, takie jak zwinięty bandaż (należy uważać, aby nie ściskać penisa zbyt mocno). Ponadto, niektóre sklepy specjalistyczne sprzedają pierścienie do penisa, które mogą być używane jako marker, jako linia “must pass”.
  • Jeśli penis jest bardzo duży, standardowa prezerwatywa może być irytująca, ale istnieje również ryzyko jej złamania: kiedy ją ściśnąwszy, nie pasuje dobrze i jest powietrze, które może skończyć się złamaniem. Na rynku są prezerwatywy o różnych rozmiarach, szukaj najlepszego dopasowania!

Tak czy inaczej, zawsze pamiętaj, że seks to nie tylko penetracja, jest tysiąc rzeczy – cudownych – które możemy zrobić i które dają nam wiele przyjemności, więc nie miejmy obsesji na punkcie rozmiaru penisa: możesz świetnie się bawić w łóżku… jakkolwiek to jest rozmiar.

Rozmiar penisa a doznania seksualne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry